fbpx

Stogo šiltinimas poliuretanu

Stogo šiltinimas putomis – tai tarsi juvelyrinis darbas, kuris reikalauja preciziškumo ir kruopštumo visų pirma todėl, kad pastate šiluma kyla į viršų, ta stogas tampa svarbiausiu jos laidininku. Šis stogo apšiltinimas būdas leidžia sumažinti garso ir vėjo izoliaciją bei padidinti objekto sandarumą. Šlaitinio stogo šiltinimas yra pirmasis namo apšiltinimo darbas, kurį siūlome atlikti naujame pastate ir tik vėliau imti sienų, pamatų ar lubų izoliacinių darbų.

Šios paslaugos kaina, greitis bei efektyvumas – trys dedamosios, kurios rūpi kiekvienam pastato savininkui. Iš praktikos žinodami, kad stogo apšiltinimas poliuretano putomis pateisina visus šiuos keliamus reikalavimus, tad kviečiame nedelsti ir pasirūpinti šiuo jūsų finansus taupančiu šilumos izoliacinius sprendimu. Stogo šiltinimas poliuretanu yra vienas ekonomiškiausių ir efektyviausių pasirinkimų statybų procese.

Kuo naudingas stogo apšiltinimas putomis?

Apšiltinimas šiuo būdu pasižymi ne vienu privalumu: šios putos laisvai kvėpuoja, tačiau nėra pralaidžios šilumai. Poliuretanas yra ekologiška priemonė, kuri saugo pastato konstrukcijas ir su jomis sukimba. Žiemą stogo šiltinimas poliuretano putomis padeda išlaikyti pastatą šiltą, o vasarą – vėsų.

Šlaitinio stogo apšiltinimas leidžia užpildyti kiekvieną, net menkiausią tarpelį, kurie gali tapti šalčio tuneliais ir praleisti namų šilumą į aplinką. A klasės stogo apšiltinimas gerokai optimizuoja šildymo sąnaudas žiemos metu bei reikšmingai pagerinti komfortą namuose. Juk galime šildyti namus be atvangos, tačiau jei stoge yra oro tarpai, kurie išleidžia šilumą ir leidžia patekti šaltam orui, mūsų pastangos tampa bergždžios ir labai brangios.

Kokie yra stogo šiltinimo poliuretanu pasirinkimo variantai?

Poliuretano putos yra dviejų tipų: atvirų ir uždarų porų. Jos skiriasi savo savybėmis, tačiau abi yra puikus pasirinkimas. Atviros putos yra labai lengvos, elastingos ir gali stipriais plėstis, tad užpildo visus stoge esančius tarpus, tačiau nėra itin atsparios drėgmės pralaidumui. Uždarų porų putos yra kietos, padeda sutvirtinti pastato konstrukcijas bei atsparios drėgmei ir vandeniui.

Apie stogo šiltinimo kainą

Apšiltinimo poliuretano putomis kaina priklauso nuo objekto dydžio, panaudotų putų kiekio bei pasirinktų medžiagų. Pigiausias stogo šiltinimas – tai mūsų prioritetas, todėl klientams pateikiame optimaliausius pasiūlymus ir protingai reguliuojame medžiagų išeigą apšiltinimo darbų metu. Mes suprantame, kad stogo šiltinimo kaina jums yra papildomos išlaidos, tačiau visuomet kviečiame į šį procesą žvelgti kaip į ilgalaikę investiciją, nes geresne šilumos ekonomija džiaugsitės 30 ir daugiau metų.

Plačiau apie lubų šiltinimą ir sienų bei pamatų šiltinimą rasite čia. Sužinokite šiltinimo putomis kainą

D.U.K

Scroll to Top