fbpx

Pamatų šiltinimas poliuretanu

Pamatų šiltinimas poliuretanu – tai inovatyvus ir vis populiarėjantis būdas apsaugoti pastato pamatus nuo šalčio, drėgmės bei užtikrinti aukštesnį energetinį efektyvumą. Poliuretanas – tai sintetinė medžiaga, pasižyminti puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir atsparumu aplinkos veiksniams. Dėl šių savybių poliuretano putos yra vienas geriausių sprendimų pamatų šiltinimui.

Kodėl verta rinktis pamatų šiltinimą poliuretanu?

 

Pamatų šiltinimas poliuretanu suteikia daugybę privalumų, kurie ne tik pagerina pastato energetinį efektyvumą, bet ir apsaugo konstrukciją bei suteikia ilgalaikę naudą savininkams. Štai pagrindinės:

Energetinis efektyvumas

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis pamatų šiltinimą poliuretanu, yra žymus šildymo sąnaudų sumažėjimas. Pastatai, kurių pamatai yra apšiltinti poliuretanu, išlaiko šilumą žiemą ir vėsumą vasarą, taip užtikrina komfortabilų mikroklimatą viduje ir mažina energijos suvartojimą.

 

Ilgaamžiškumas ir atsparumas

Poliuretanas pasižymi ne tik puikiomis izoliacinėmis savybėmis, bet ir išskirtiniu atsparumu mechaniniams pažeidimams, drėgmei bei pelėsiui. Šios medžiagos naudojimas pamatų šiltinimui užtikrina ilgalaikę apsaugą ir mažina būtinybę atlikti dažnus remonto darbus.

Aplinkos apsauga

Šiuolaikinės poliuretano putos yra kuriamos atsižvelgiant į aplinkosaugos reikalavimus, todėl jų gamyba ir naudojimas yra draugiškesni aplinkai, palyginti su kai kuriais kitais šiltinimo produktais. Be to, sumažėjus energijos suvartojimui, mažėja ir išmetamo CO2 kiekis, taip prisidedant prie kovos su klimato kaita.

 

Skirtumai tarp  šiltinimo poliuretano putomis ir kitomis medžiagomis

Kaip vyksta pamatų šiltinimo poliuretanu procesas?

Pamatų šiltinimas poliuretanu yra atliekamas purškiant poliuretano putas tiesiai ant pamatų paviršiaus. Procedūra reikalauja profesionalios įrangos ir specialistų, turinčių patirties su šia medžiaga. Prieš pradedant šiltinimo darbus, būtina atlikti pamatų būklės įvertinimą ir paruošti paviršių, kad šiltinimo sluoksnis būtų tolygus ir vientisas. Po purškimo darbų,  poliuretano putos greitai išsiplečia ir sukietėja, sudarydamos sandarų, šilumą izoliuojantį sluoksnį.

Mūsų profesionali komanda visada pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus, bei suteikti patį geriausią kainos ir kokybės santykio pasiūlymą rinkoje. 

Susisiekite jau šiandien ir mielai pakonsultuosime. 

D.U.K

Mūsų klientai

Scroll to Top