fbpx

sienų šiltinimas

Pamatų ir sienų šiltinimas poliuretano putomis

Norite išsaugoti net iki 80 proc. patalpų šilumos? Pamatų ir sienų šiltinimas poliuretano putomis padeda pasiekti geriausius statinio sandarumo rodiklius. Šiuo procesu būtina pasirūpinti dar pastato statymo metu, įvertinant, kokios apimties darbų norėsite. Dažniausiai atliekamas trijų tipų  šiltinimas: iš vidaus, fasado šiltinimas ir šiltinimas pačioje konstrukcijoje. Pamatų šiltinimas taip pat atliekamas dviem būdais: iš vidaus ir išorės. Nuo to priklauso ir šiltinimo kaina.

Kodėl verta rinktis poliuretano putas?

poliuretano putos

Galite naudoti skirtingas medžiagas, tačiau  šiltinimas poliuretano putomis yra vienas efektyviausių sprendimų, nes:

Medžiagų pasirinkimas didelis, tačiau poliuretanas turi mažiausią šilumos laidumą, lyginant su kitomis priemonėmis.
Ši medžiaga gali tarnauti iki 30 metų ir ilgiau, todėl  kaina tampa sąlyginai maža, įvertinus jos efektyvų izoliacijos laiką.
• Šiltinimas tiek iš lauko tiek iš išorės vyksta labai gretai, nes putos įpūstos į ertmes sukietėja per 15 minučių.

 

Kada verta rinktis sienų šiltinimą iš lauko?

Tiek statybos techniniai reglamentai, tiek mūsų praktika rodo, kad efektyviausias yra sienų šiltinimas iš lauko, nes šildant iš vidaus prarandama daug naudingo ploto. Apšildant iš lauko kaina gali būti didesnė, nes turima daugiau naudingo ploto darbams atlikti.  

Sienų šiltinimas iš vidaus

šiltinimas poliuretano putomisDažniausiai sienų šiltinimas iš vidaus atliekamas tada, kai lauko sienų šiltinimas yra neįmanomas arba reikalinga papildoma izoliacija. Jei rinksitės šildyti vidaus sienas plonu sluoksniu, didelės įtakos bendroms šilumos sąnaudoms tai neturės, tačiau net ir plonas sluoksnis jau yra atskirtis tarp lauko ir vidaus sienos.  Tokiu būdu pakelsite vidaus temperatūrą bent keliais laipsniais, bei apsaugosite ją nuo kondensato lašelių susidarymo. 

Kaip vyksta vidaus sienų šiltinimas? 

Pirmiausia numatome pučiamų poliuretano putų gylį sienose, dažniausia rekomenduojame bent 10 cm. Yra kelios tam tinkamos  medžiagos, naudojamos viduje: poliuretano putos arba purškiamos vatos.

Sienų šiltinimas iš vidaus uždarų porų poliuretano putomis, puikus sprendimas norint užkirsti kelią pelėsio susidarymui. Daugiau apie sienų šiltinimo ypatumus galite skaityti mūsų tinklaraščio įraše. 

Kokia sienų šiltinimo iš vidaus kaina?

Kaip ir kitų šiltinimo darbų kainos skiriasi nuo daugybės aspektų ir tai kad vieną kainą mokėjo kaimynas, nereiškia kad tiek kainuos ir Jums. Jei norite sužinoti preliaminarią sienų šiltinimo iš vidaus kainą, pasinaudokite skaičiuokle  ir mes su Jumis susisieksime su geriausiu kainos ir kokybės pasiūlymu rinkoje.

Nuo ko priklauso šiltinimo darbų kaina?

Kaina gali skirtis nuo vidaus apšiltinimo. Tačiau abiem atvejais pirmiausia atsižvelgiama į tai, kiek sienų šiltinimo medžiagos yra sunaudojama visam projektui. Tai priklauso nuo pastato dydžio ir būklės.

Vertinant šiltinimo kainą reikėtų žvelgti ne tik į objekto apšiltinimo kainą, bet ir į kaštus, kurie bus sutaupyti nuo to momento, kai šiltinimas iš vidaus ar išorės jau bus įgyvendintas. Paprastai lauko sienų šiltinimas gali būti šiek tiek brangesnis nei vidaus, tačiau kartu ir efektyvesnis.

Tai pat rekomenduojame paskaityti ir apie lubų šiltinimą bei stogo šiltinimą. 

Sienų šiltinimui reikalingas storis

H2FOAM LITE purškiamos putos –  deklaruota šilumos laidumo vertė 

λD = 0,038 W/mK

stogo siltinimo storis

Mūsų klientai

D.U.K

Scroll to Top